Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Komerční prostor k pronájmu 48m2, Česká Třebová – ul. Moravská 475 Pronajato

Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie: plyn a elektrika,- Kč, provize realitní kanceláře 8000,- Kč, Kauce 15000,-Kč.

Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o obchodní ploše 48m2 v České Třebové – ul. Moravská 475. Předmět pronájmu je přízemí domu po kompletní rekonstrukci k provozu cukrárny, kadeřnictví nebo masáží, nové 3xWC. Topení: plynový kotel, teplá voda: bojler. Prostory navazují na Staré náměstí a jsou volné ihned po podpisu nájemní smlouvy. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě.

Končící nájemce může za dohodnutou cenu ponechat částečné vybavení dle fotografií. Kabelová televize, internet: Ano. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je 5000,-Kč/měsíc + energie: plyn a elektrika,- Kč, provize realitní kanceláře 8000,- Kč, Kauce 15000,-Kč. Energetická skupina: G

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF