Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Garáž, 19m2, elektrika, Česká Třebová – ul. Kubelkova Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji garáž o zastavěné ploše 19m2,  která se nachází v České Třebové – ulice Kubelkova mezi kolejema, která stojí na parcele st. 861, LV 3701 ve vlastnictví Českých drah, a.s., nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, Nové Město, 11000 Praha 1.  Garáž je s ocelovými vraty, přístupná po zpevněné cestě dle fotografií. Je přivedena elektrika 220V, na boční straně bloku garáží je možnost využít vodu. Garáž je k dispozici částečně nevyklizená do 10 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF