Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 3+kk, 71,74m2, Česká Třebová – Vily 185

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+kk o podlahové ploše 71,74m2, který se nachází v 1. patře cihlového bytového domu v České Třebové – ul Vily 185. Byt je po rekonstrukci v roce 2003 okna jsou plastová, rozvody elektriky jsou v mědi, ve zděném bytovém jádře je příprava na kuchyňskou linku. Topení je vlastním kombinovaným plynovým kotlem Junkers.

Měsíční předpis plateb je 2160,- Kč/měsíc + elektrika, plyn. K bytu náleží dvě kolny a půdní prostor o velikosti cca 10m2.

Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: bazén, Peklák, Lidl, Tesco, Kaufland, nádraží ČD, zastávka autobusu na Ústí nad Orlicí cca 300m, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, zdravotní poliklinika, stadion, Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 7 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: D

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF