Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 3+kk, 59,9m2, Česká Třebová – Masarykova 1113 Prodáno

Popis nemovitosti

Inzerovaná cena je k jednání. Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+kk o podlahové ploše 59,9m2, který se nachází v 2. patře cihlového bytového domu v České Třebové – Masarykova 1113. Byt je po rekonstrukci koupelny a WC, ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře. Topení je plynovými přímotopy a možnost přitápění v krbových kamnech, teplá voda karmou, okna jsou plastová. Měsíční předpis plateb je 1953,- Kč/měsíc + elektrika a plyn. K bytu náleží sklep a půdní prostor o velikosti 20m2.

Venkovní fasáda je z ½ poloviny nová. Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost, nádraží ČD, zastávky autobusu na Ústí nad Orlicí a Litomyšl (cca 300m), základní škola, mateřské škola, polikliniky, restaurací, sjezdovky, bazénu, zdravotní polikliniky, stadionu, obchodů Billa, Lidl, Tesco a Kaufland. K dispozici je kabelová televize a internet. V případě zájmu o hypotéku vám může naši hypoteční specialista poskytnout nezávaznou nabídku. Byt je volný za 7 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: E.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF