Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 3+1/L, 70,22m2, zateplen, okna, výtah, Ústí nad Orlicí – Polská 1267 Prodáno

 

PRODÁNO 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1 s lodžií o podlahové ploše 70,22m2 včetně lodžie a sklepa, který se nachází ve 3. patře zatepleného bytového domu v Ústí nad Orlicí – Polská 1267. V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, nové interiérové dveře. Na topeních jsou odpočtová měřidla a termostatické hlavice. V bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, dále zůstávají skříně v ložnici a obývací stěna. Měsíční předpis plateb je 3310,-Kč/měsíc + plyn pouze vaření a elektrika. Celý bytový dům je zateplen, nový výtah, střecha a stoupačky.

Byt je v klidném místě s dobrou občanskou vybaveností: mateřská škola, základní škola, plavecký bazén, Tesco, Lidl, Stop shop, dětské hřiště. Byt je volný od 30.4.2022, nebo dohodou po podpisu smlouvy, Energetická skupina: C.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF