Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 3+1, 73,32m2, bytový dům po rekonstrukci, Česká Třebová – ulice Na Trubech 1210 PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 o podlahové ploše 73,32 m2 /včetně 2 sklepů/, který se nachází v 1.NP bytového domu v České Třebové – ulice Na Trubech 1210. Byt je po rekonstrukci koupelny a WC v kuchyni zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, lednice, myčky a dále mrazák v ložnici a ponk ve sklepě ostatní vybavení dle fotografií může zůstat nebo dohodou vystěhováno. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Bytový dům je zateplen, nová střecha, všechny rekonstrukce jsou již kompletně uhrazeny. Měsíční předpis plateb je 1850,- Kč/měsíc + elektrika, plyn. Topení je vlastním kombinovaným plynovým kotlem Protherm, radiátory Korado, komín je vyvložkován nerezovou vložkou. Byt se nachází v centru České Třebové - dobrá dostupnosti do Lidlu, Tesca, Kaufland. Kompletní občanská vybavenost: zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, nádraží ČD, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika. Anuita je kompletně uhrazena. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 14 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: B

 

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF