Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 3+1/balkon, 70,95m2, Česká Třebová – Kubelkova 1757

 

 

Prodáno 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1 s balkonem o podlahové ploše 70,95 m2 /včetně sklepa a balkonu/, který se nachází v prvním patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Kubelkova 1757. V bytovém jádře je zůstává kuchyňská linka. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla, termostatické hlavice. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Měsíční předpis plateb je 4200,- Kč/měsíc + elektrika. K bytu náleží sklep.

Jsou nové vchodové dveře do bytu, interiérové dveře jsou po renovaci, vyvložkováný komín  

Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný od 1.11.2023 po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: C

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF