Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1/zasklená lodžie, 73m2, Česká Třebová – Semanínská 2029, PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme prodeji družstevní byt 2+1 se zasklenou lodžií o podlahové ploše 72,93m2, který se nachází ve 4. nadzemním podlaží bytového domu v České Třebové – Semanínská 2029. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně sporáku se sklokeramickou deskou. Okna jsou plastová včetně žaluzií a sítí proti hmyzu. V bytovém domě je kotelna pro celý bytový dům, jsou vymalované chodby, nové PVC a nová okna na chodbách. Měsíční předpis plateb je 4500,- Kč/měsíc + elektrika / při ročním vyúčtování vráceno cca 10 000,- Kč.  V domě je kamerový systém, vstup do domu na čip. Lidl, Tesco, Kaufland dostupnost autem cca 10 min. V České Třebové je kompletní občanská vybavenost: nádraží ČD, základní školy, mateřské školy, poliklinika, sjezdovka, bazén, stadion. Byt je družstevní a nelze převést do osobního vlastnictví. K bytu náleží sklep. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je ve velice pěkném stavu a je volný za 30 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: D, odkaz na video prohlídku: https://youtu.be/Yzn0yMyTM7g

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF