Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1/lodžie, 74m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – Lesní 1909

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 s lodžií o podlahové ploše 74m2, který se nachází v 1. patře cihlového bytového domu v České Třebové – ul. Lesní 1909. Ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně: varné desky, trouby a digestoře. V celém bytě jsou rozvody elektriky v mědi. Okna jsou plastová včetně žaluzií, nové podlahové krytiny, na chodbě zůstává vestavěna skříň. Byt lze přepažit a získat tím pokoj 3 pokoj. Měsíční předpis plateb je 5500,- Kč/měsíc + elektrika. K bytu náleží 2x sklep. Internet zdarma z důvodu antén poskytovatele.
Bytový dům je vytápěn vlastní plynovou kotelnou, jsou nové stoupačky, na chodbách plastová okna, k bytu je možné využívat 1 parkovací místo na zpevněné ploše, která náleží bytovému družstvu dále travnatou plochu s možností využívání záhonku pro pěstování vlastních plodin. Povinnost účastnit se sekacího rozpisu trávníku.
Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Kabelová televize, internet: zdarma z důvodu antén poskytovatele. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 10 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: D

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF