Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1/lodžie, 64,29m2, Česká Třebová – Lhotka 175 PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme prodeji bezbariérový byt 2+1 s lodžií o podlahové ploše 64,29m2, který se nachází v 1. patře bytového domu v České Třebové – Lhotka 175. V bytě zůstává původní kuchyňská linka včetně sporáku. Okna jsou plastová včetně žaluzií. V bytovém domě jsou nová okna na chodbách, výtah tichý bezbariérový. Měsíční předpis plateb je 2522,- Kč/měsíc + elektrika, plyn pouze vaření /nízké náklady na bydlení/. Byt se nachází v dobré dostupnosti do Lidlu, Tesca, Kaufland, má kompletní občanskou vybavenost: zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, nádraží ČD, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion. Byt je družstevní a nelze převést do osobního vlastnictví. K bytu náleží sklep. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 14 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: D, odkaz na video prohlídku: https://youtu.be/2YLoXGvK1ZM

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF