Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1/balkon, 56,21m2, Česká Třebová – Nové náměstí 1751, PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bezbariérový byt o velikosti 2+1 s balkonem o podlahové ploše 56,21m2, který se nachází ve 3. patře bytového domu v České Třebové – Nové náměstí 1751. V bytě zůstává původní kuchyňská linka včetně sporáku, lednice, pračky a ostatní vybavení dle fotografií může zůstat nebo dohodou vystěhováno. Okna jsou plastová včetně žaluzií, v pokojích parkety. V bytovém domě jsou nová okna na chodbách, stoupačky, výtah je tichý bezbariérový, vlastní plynová kotelna. Měsíční předpis plateb je 4100,- Kč/měsíc + elektrika, plyn pouze vaření.  

Byt se nachází v dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Byt je družstevní a nelze převést do osobního vlastnictví. K bytu náleží 1xsklep. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 30 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: D, odkaz na video prohlídku: https://youtu.be/vcI3JMloXBw

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF