Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1/balkon, 54m2, Česká Třebová – Nové náměstí 1742 PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 s balkonem o podlahové ploše 54m2, který se nachází ve 4. patře bytového domu se zateplenými boky v České Třebové – Nové náměstí 1742. V bytě zůstává původní kuchyňská linka včetně sporáku. Okna jsou plastová /firma Stavona/ včetně žaluzií, v pokojích parkety. V bytovém domě jsou nová okna na chodbách, nové stoupačky topení v mědi, vlastní plynová kotelna. Střecha bytového domu je 7 let po rekonstrukci, na fondu oprav je naspořeno cca 2,5mil. Kč, Měsíční předpis plateb je 3616,- Kč/měsíc + elektrika, plyn pouze vaření momentálně odpojen. 

Byt se nachází v dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Byt je družstevní a nelze převést do osobního vlastnictví. K bytu náleží 1xsklep. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 7 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: G

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF