Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1 /B, 65m2, Česká Třebová – Moravská 2104 PRONAJATO

Nájemné je - Kč + energie: 3000,- včetně elektriky,

provize realitní kanceláře je 7 000,- Kč

kauce je 20.000,- Kč. Platba nájmu je dopředu.

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt 2+1/balkon o podlahové ploše 65m2, který se nachází v 2. NP bytového domu v České Třebové – Moravská 2104. V bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, okna jsou plastová včetně žaluzií. V pokojích jsou plovoucí podlaha a koberec. Orientace bytu je na J-Z. Bytový dům se nachází v místě s dobrou dostupností na nádraží, mateřskou školku, základní školu, Tesco, Lidl, Kaufland, , zdravotnické zařízení, restaurace, zastávka autobusu. Byt je volný od 1. listopadu 2021 po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: Pes Ne, kočka Ne, Kuřák Nekouřit v bytě. Nájemné je ,- Kč + energie: 3000,- včetně elektriky, provize realitní kanceláře je 7 000,- Kč a kauce je 20.000,- Kč. Platba nájmu je dopředu. Energetická třída: G.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF