Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1/B, 55,7m2, Česká Třebová – Nové náměstí PRODÁNO

Byt je volný dohodou nebo výměnou za rodinný dům v České Třebové po podpisu dohody o převodu.

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 s balkonem o podlahové ploše 55,7m2, který se nachází v 1. patře 4-patrového cihlového bytového domu v České Třebové na Novém náměstí. Bytový dům je po rekonstrukci: zateplení, nová okna včetně rolet, nová střecha.Ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, koupelna je po rekonstrukci - sprchový kout. Rozvody elektriky jsou nové v celém bytě, nové radiátory – odpočtová měřidla, podlahy PVC. Měsíční předpis plateb je 3288,- Kč/měsíc /3osoby/ + elektrika a plyn /pouze vaření/. Byt je orientovaný na V-J-Z. Kabelová televize, internet: ano. K bytu náleží 1 sklep o velikosti 2m2, možnost sušárny a kolárny. K bytu je možnost dokoupit chatu v chatové oblasti Hliníky, více info je stránkách realitní kanceláře. V blízkosti je mateřská školka, ZŠ, nádraží ČD. Velice dobrá dostupnost obchodů – Billa, Tesco, Lidl, Kaufland, ZŠ, bazén. Byt je volný dohodou nebo výměnou za rodinný dům v České Třebové po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: G.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF