Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1, 66,32 m2, Česká Třebová – Masarykova 1114 Prodáno

 

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 o podlahové ploše 66,32m2, který se nachází v 2. patře cihlového bytového domu v České Třebové – Masarykova 1114. Byt je po renovaci koupelny, okna jsou plastová, ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku. Topení je vlastní ústřední plynový kotel Protherm , radiátory Korado. Měsíční předpis plateb je 2002,- Kč/měsíc + elektrika a plyn. K bytu náleží 2x sklep a půdní prostor o velikosti 16,38m2.

Venkovní fasáda je z ½ poloviny nová. Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost, nádraží ČD, zastávky autobusu na Ústí nad Orlicí a Litomyšl (cca 300m), základní škola, mateřské škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, obchody Billa, Lidl, Tesco a Kaufland. K dispozici je kabelová televize a internet. V případě zájmu o hypotéku vám může naši hypoteční specialista poskytnout nezávaznou nabídku. Byt je volný dohodou po podpisu smlouvy. Nábytek dle fotografií bude vystěhován po vzájemné dohodě. Energetická třída: F.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF