Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1, 63m2, dům po rekonstrukci, Česká Třebová – Felixova 1705 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji středový družstevní byt o velikosti 2+1 o podlahové ploše 63m2, který se nachází v 1. patře cihlového bytového domu v České Třebové – ul. Felixova 1705. Ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku. Byt je v původním velice zachovalém stavu. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci, střecha: pálená taška Tondach, komíny, zateplení, okna na chodbách. Celý úvěr na rekonstrukce bude doplacen v 2023. Okna v bytě jsou plastová včetně žaluzií, v pokojích parkety. Měsíční předpis plateb je 1785,- Kč/měsíc + elektrika, plyn. K bytu náleží 2x sklep. Vytápění bytu je Wawkami a teplá voda karmou. Byt lze zrekonstruovat na dispozici 3+1. Parkování před domem na městskou kartu.

Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Kabelová televize, internet: Ano. Byt je volný za 10 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: B

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF