Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 2+1, 54,75m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – Nové náměstí 1749 Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 o podlahové ploše 54,75m2, který se nachází v 5. patře bytového domu se zateplenými boky v České Třebové – Nové náměstí 1749.
Ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně: sporáku, lednice, v koupelně pračka. V celém bytě jsou rozvody elektriky v mědi. V obývacím pokoji je oddělená spací část posuvnými dveřmi, zůstane vestavěná skříň dle fotografie. Bytový dům je vytápěn vlastní plynovou kotelnou. Okna jsou plastová včetně žaluzií.
Měsíční předpis plateb je 4000,- Kč/měsíc + elektrika, plyn /pouze vaření/. K bytu náleží sklep. Výtah je tichý, bezbariérový, stoupačky jsou nové, zateplená střecha bytového domu je 4 roky po rekonstrukci, na chodbách plastová okna.
Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Byt je družstevní a nelze převést do osobního vlastnictví. K bytu náleží 1xsklep. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 30 dní nebo dohodou dříve po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: G

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF