Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

DB 1+1/balkon, 34m2, Česká Třebová – Riegrova 1791

 

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt 1+1 s balkonem o podlahové ploše 34m2, který se nachází ve 2. patře v bytovém domě se zateplenými boky v České Třebové – Riegrova 1791. Ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla, termostatické hlavice. Okna jsou plastová včetně žaluzií, nový výtah. Měsíční předpis plateb je 3417,- Kč/měsíc + elektrika, plyn. K bytu náleží sklep.  

Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, autobusové nádraží, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 14 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: D

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF