Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 1+1, 37m2, Česká Třebová – Trávník 2013

 

2 099 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bezbariérový družstevní byt 1+1 o podlahové ploše 37m2, který se nachází v 7. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Trávník 2013. Byt je bezbariérový výtahem lze dojet do mezipatra. Ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně: sporáku a digestoře a lednice. Vybavení dle fotografií je součástí prodeje. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla, termostatické hlavice. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Měsíční předpis plateb je 4088,- Kč/měsíc + elektrika. K bytu náleží sklep.

Jsou nové stoupačky, na chodbách plastová okna, nová střecha, kamerový systém, otvírání hlavních dveří čipem, vlastní kotelna, na střeše bytového domu je fotovoltaická elektrárna a tepelná čerpadla.

Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Kabelová televize, internet: Ano optika. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 7 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: D

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF