Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 1+1, 37m2, Česká Třebová – Semanínská 1976 Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1 o podlahové ploše 37,25m2, který se nachází v 1. NP bytového domu v České Třebové – ul. Semanínská 1976. Byt je ve velice udržovaném stavu, v bytovém jádře zůstává kuchyňská linka, sporák, lednice, pračka, TV a veškeré vybavení dle fotografií, okna jsou plastová 3-skla včetně žaluzií, na oknech jsou sítě proti hmyzu, měsíční předpis plateb je 2076,-Kč/měsíc/ + elektrika. K bytu náleží zděný sklep cca 8m2. Celý dům je hlídaný kamerovým systémem. Kabelová televize, internet: ano. V blízkosti je obchod, zastávka autobusu.  Občanská vybavenost: mateřská škola, základní škola, zdravotní středisko, plavecký bazén, Tesco, Lidl. Byt je volný za 7 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: G.

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF