Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DB 1+1, 36m2, lze do OV, Svitavy – Dimitrovova 17/1968 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bezbariérový byt 1+1 o výměře 36m2 v 6. patře zatepleného bytového domu s tichým výtahem ve Svitavách - ulice Dimitrovova 17/1968. V bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku. Okna jsou plastová včetně žaluzií, na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. Měsíční předpis plateb je 1954,- Kč/měsíc + elektrika a plyn pouze vaření. Splátka rekonstrukce bytového a anuita je kompletně uhrazena a byt lze převést do OV. V bytovém domě uklízí firma.

Kabelová televize a internet: ano. Sklep: ano. Byt se nachází v místě s vynikající dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost, mateřskou školku, základní školu, nemocnice restaurace, autobusové nádraží, nádraží ČD, Byt je k dispozici za 7 dní po podpisu smlouvy. Energetická třída : C

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF