Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, 2+kk, 32m2, zahrada 327m2, Rybník u České Třebové č. ev. 1370

1 359 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu s dispozicí 2+kk o zastavěné ploše 32m2, chata se nachází v Rybníku u České Třebové č. ev. 1370. Chata je ve velice udržovaném stavu, nová střešní krytina, okapy a svody, konstrukce je dřevostavba. Voda je z vodovodního řádu od dubna do listopadu.

Součástí prodeje je kuchyňská linka, kamna, lavice stůl, postele v podkroví. Chata se nachází v malebném klidném místě poblíž lesa, Třebovských stěn a Srnovské vodní nádrže. 

Příjezd je po zpevněné cestě v majetku obce. Chata je snadno dostupná autem a na pozemku je parkovací místo. Nemovitost je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF