Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, 2+kk, 24m2, zahrada 306m2, Česká Třebová – Habeš - Parník č. ev. 47 Prodáno

Prodáno 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděnou /pálená cihla/ chatu s dispozicí 2+kk o zastavěné ploše 24m2, chata se nachází v České Třebové – Habeš - Parník č. ev. 47. Součástí prodeje je převážné vybavení dle fotografií kromě sekačky. Elektrika přivedená do chaty, voda: celoročně přivedená do jímky před chatu, studna 20 let nepoužívaná. Sklep cca 4m2, kolna cca 10m2 Střecha – plechová, okna dřevěná. K chatě přísluší parcela 306m2, možnost příjezdu k chatě autem. Porosty: švestka 3x, jabloň 3x, sloupová jabloň 7x. Nemovitost je k dispozici za 10 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF