Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, 2+kk, 17m2, zahrada 361m2, Česká Třebová – Parník č. ev. 85 Prodáno

            Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděnou  chatu s dispozicí 2+kk o zastavěné ploše 17m2, chata se nachází v České Třebové – Parník č. ev. 85, vedle ski areálu Peklák. Součástí prodeje je převážné vybavení dle fotografií: Kamna, lednice mikrovlná, trouba. Elektrika přivedená do chaty, voda: jaro, léto, podpzim na zimu se zastavuje. Sklep pod celou chatou přístupný z venku. Střecha – azbestová šablona, okna dřevěná. K chatě přísluší zahrada 361m2, možnost příjezdu k parcele autem po parcele v majetku města Česká Třebová.   Porosty: jabloň 2x, třešeň. Nemovitost je k dispozici za 10 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF