Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, 2+1, sklep, 24m2, zahrada 341m2, Česká Třebová – Brázdov č.e. 46 PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu na rovinatém pozemku s dispozicí 2+1 o zastavěné ploše 24m2, chata se nachází v České Třebové – Brázdov č.e. 46. Součástí prodeje je převážné vybavení dle fotografií: kuchyň, kamna. Elektrika je přivedena k chatě a jsou připraveny rozvody elektriky | husí krky, vypínače a zásuvky - nejsou nataženy kabely|, voda: je přivedena před chatu, k dispozici jaro, léto, podzim, na zimu se zastavuje, WC – do jímky. Sklep cca 12m2, venkovní kolna. Střecha – azbestová šablona, okna jsou dřevěná. Porosty: jabloň, třešeň. K chatě přísluší parcela 341m2, parkování auta za bránou na vlastním pozemku. Nemovitost je volná za 30 dní po podpisu kupní smlouvy. Videoprohlídka: https://youtu.be/3EkL3yuxXro 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF