Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, 1+kk, 20m2, zahrada 793m2, Česká Třebová – Skuhrovská č. ev. 298 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděnou chatu s dispozicí 1+kk o zastavěné ploše 20m2. Chata se nachází v České Třebové – ul. Skuhrovská – chatová oblast Hliníky č. ev. 298. Součástí prodeje je převážné vybavení dle fotografií: kamna, lednice, kuchyňská linka, skleník, domek na nářadí, nádrž na vodu 1m3. Elektřina je přivedená do chaty 220/380V, voda: jaro, léto, podzim, přivedená do chaty a před chatu. Ve sklepě ponk se svěrákem, WC a potravinový sklep. Stromy: třešeň, švestka, 2x vlašský ořech. K chatě je pronajatá okolní zahrada o velikosti 793m2 a stavební parcela pod chatou od: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hliníky Česká Třebová, Křib 1802, 56002 Česká Třebová za poplatek cca 1000,- Kč/rok. Příjezd z okolní komunikace ve vlastnictví Města Česká Třebová. Nemovitost je k dispozici za 10 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF