Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata 1+kk, 18m2, zahrada 378m2, Česká Třebová – Na Pokloně

 

 

Prodáno 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu 1+kk, na rovinaté parcele číslo 2746/7 zapsané na LV 6403 o výměře 396m2 v katastrálním území Česká Třebová. Přístup je po parcele 2746/1 zapsané na LV 6404 v podílovém vlastnictví 1/12, nebo lze vybudovat samostatný vjezd.

V chatě zůstává kompletní vybavení dle fotografií: kuchyňská linka varná deska na propan butan, lednice, kamna, postel 4 lůžka, v zádveří je chemické WC. Na střeše chaty jsou dva fotovoltaické panely.   

Voda je přivedená do jímky na parcelu a je k dispozici jaro, léto, podzim. Elektrika je přivedena do sloupku, není dovedená do chaty. V kolně zůstává sekačka a motorová kosa.

Na parcele v podílovém vlastnictví je k dispozici bazén.

Slunné místo, dobře dostupné autem po zpevněné cestě. Dobrá dostupnost z města nebo z nádraží. Restaurace Na Horách 700m, běžecké tratě. Parcela je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF