Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, 1+1, 22m2, zahrada 860m2, Česká Třebová – Hliníky č.e. 615 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu s dispozicí 1+1+půdní prostor pro spaní o zastavěné ploše 22m2, chata se nachází v České Třebové – chatová oblast Hliníky č.e. 615. Součástí prodeje je převážné vybavení dle fotografií: kuchyň, kamna. Elektrika v hliníku, voda k dispozici jaro, léto, podzim, na zimu se zastavuje. Sklep do svahu cca 4m2, WC suché. Venkovní kolna pro uskladnění dřeva, udírna, konstrukce na foliák. Stromy: 2xtřešeň, 2xbroskev, 3xjaboň. Střecha – kanadský šindel, okna jsou dřevěná. K chatě je pronajatá okolní zahrada od zahrádkářského spolku ve vlastnictví Města Česká Třebová o velikosti 860m2, přístup z okolní hlavní silnice. Chata stojí na stavební parcele ve vlastnictví města Česká Třebová. Nemovitost je volná za 14 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF