Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytový dům v centru města Česká Třebová, ulice Moravská 214

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji činžovní dům v centru města Česká Třebová, ulice Moravská 214, nedaleko Starého náměstí.

 

Jedná se o zajímavou investiční příležitost. Dům má 3 bytové jednotky - 2+1, 2+1 a 2+kk, které jsou obsazeny dlouhodobými a pravidelně platícími nájemníky. Výnosy sdělím konkrétním zájemcům.

 

Dům je po totální rekonstrukci z roku 2019. V rámci rekonstrukce byly dělány nové rozvody elektřiny, plynu, vody i odpadů, nová střecha s krytinou, štuky, fasáda, dřevěná eurookna a dveře,… V následujících letech majitele nečekají žádné zásadní investice. Zároveň byl kladen důraz na zachování původního měšťanského vzhledu.

 

Každý z bytů má vlastní plynový kondenzační kotel, měření elektřiny, plynu a internetové přípojky. Ve všech bytech jsou nové kuchyňské linky na míru od truhláře vč. vestavěných spotřebičů, vstupní dveře jsou dřevěné-bukové. Přízemní byt (2+1) nabízí francouzské okno se vstupem na soukromý dvorek (cca 32 m2) pro posezení a odpočinek. Byt v II. NP (2+1) má navíc místnost v mezipatře, která může sloužit jako velký sklad nebo pracovna. Podkrovní byt (2+kk) nabízí zachované půdní prvky, je dobře tepelně izolován a pro maximální komfort osazen klimatizací.

 

Dům je z části podsklepený a poskytuje společnou kolárnu pro všechny nájemníky (cca 9 m2). Celková podlahová plocha bytů je cca 180 m2. Do plochy nejsou započítány společné prostory, kolárna, sklepní prostory a dvorek, které činí dalších cca 100 m2.

 

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF