Realizované zakázky

RD 3+1/Garáž, 324m2, interiér po rekonstrukci, zahrada 932m2, Přívrat, Energetická třída: G

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 s garáží o zastavěné ploše 324m2, který se nachází v obci Přívrat. Dispozice: I. NP.: zádveří, kuchyň: spíž a jídelna, obývací pokoj, ložnice s terasou, dětský pokoj, koupelna, WC, kotelna s uhelnou, garáž. II. NP.: prostorný půdní prostor. Zůstává kuchyňská linka včetně sporáku v obývacím pokoji zůstávají kamna. Topení je kotel na tuhá paliva Rojek s automatickým přikládáním a zásobníkem cca na 5 dní topení – radiátory Korado, voda obecní, teplá voda bojlerem s výměníkem /8-hodinový levný proud/, bojler napojen na kotel. Střešní krytina: ½ pálená taška, ½ azbest. Okna jsou nová plastová. Elektroinstalace nová v mědi. K domu náleží zahrada o velikosti 932m2 s venkovním posezením, kolny, garáž. Dům se nachází místě s dobrou dostupností do České Třebové nebo do Ústí nad Orlicí. Občanská vybavenost: lesní školka, zastávka autobusu cca 150m. Tesco Lidl, Kaufland autem cca 10 min. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního Ski Přívrat, cyklo a turistického vyžití, plavecký bazén, zimní stadion. Dům je volný od května po podpisu kupní smlouvy. Cena je včetně provize a služeb. Energetická třída: G

RD 4+1, 113m2, dvůr zahrada 153m2, přístřešek pro auto, Česká Třebová – ul. Dr. E. Beneše

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve velice udržovaném stavu, o velikosti 4+1 a zastavěné ploše 113m2, který se nachází v České Třebové - ul. Dr. E. Beneše. Dispozice: I. NP.: zádveří, kuchyň, obývací pokoj, 2x pokoj, koupelna, prádelna, WC, šatna, dílna, kolna pro kola, lyže, pneumatiky, ponk. II. NP.: 1x pokoj a půdní prostor k vybudování dalšího 1 nebo 2 pokojů. Kuchyňská linka zůstává včetně sporáku. Topení: plynový kotel v suterénu domu, po revizi komína možnost připojení krbových kamen, teplá voda bojlerem 160litrů /instalace 2010/. Okna do ulice jsou nová plastová protihluková ostatní původní dřevěná, střešní krytina udržovaná a ošetřená eternitová šablona. K domu náleží zahrada a dvůr o celkové velikosti 153m2. Sklep cca 10m2. Dům se nachází v místě dobré dostupnosti: mateřská školka, ZŠ, gymnázium, plavecký bazén, Tesco Lidl vše do cca 10 min chůzí. Dům je k dispozici za 30 dní po podpisu kupní smlouvy nebo dohodou. Energetická třída: G.

RD 4+1, 215m2, dvůr 227m2, Česká Třebová – ul. Nové náměstí, Energetická třída: G

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 o zastavěné ploše 215m2, který se nachází v Česká Třebové - ul. Nové náměstí. Dispozice: I. NP. vlevo 2x pokoj, kuchyň, koupelna, WC, průchodní chodba, vpravo 2x pokoj, dílna, II. NP.: půdní prostor. Zůstává kuchyňská linka včetně plynové varné desky, trouby. V roce 2000 byla rekonstrukce topení v mědi, kombinovaný kotel Radia, radiátory Korado, elektrika v mědi, rozvody vody v plastu. Střešní krytina: azbestová šablona. Okna jsou dřevěná špaletová. K domu náleží dvůr – zpevněná plocha pro parkování o velikosti 227m2. Dům je vhodný k rozdělení na 2 byty s budoucím pronájmem nebo komerčnímu využití. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností a obslužností. Občanská vybavenost: mateřská školka, ZŠ, zastávka autobusu, Quanto, Billa vše chůzí cca 5 min. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního, cyklo a turistického vyžití, ale i zimních sportů ski-areál Peklák, plavecký bazén, zimní stadion. Dům je volný za 1 měsíc nebo dohodou po podpisu kupní smlouvy. Cena je včetně provize a služeb. Energetická třída: G

Chata, 1+1, 26m2, kolna 10m2, polosamota, potůček, Česká Třebová – Na Horách u běžecké tratě

Nabízíme k prodeji chatu na polosamotě v lese u České Třebové cca 20m od pilinových běžeckých tratí na Horách. Roubená chata dispozicí 1+1 o zastavěné ploše 26 m2 se nachází ve velice klidném místě cca 10m od potůčku. Přístup k chatě je po panelové cestě Křivolíkem nebo od restaurace Na Horách cca 400m. Součástí prodeje je veškeré vybavení dle fotografií /kamna, postele 5x, stůl židle atd./ Elektrika a voda není přivedena, cca 20m a 250m od chaty jsou 2 studánky s pitnou vodou. Střecha - lepenka, okapy pozinkový plech. Kolna o velikosti cca 10m2. Chata je na parcele v majetku Lesy ČR roční nájemné je 714,- Kč/rok. Nemovitost je volná za 14 dní po podpisu kupní smlouvy.

RD 4+kk, 75m2, po rekonstrukci, zahrada 455m2, Krasíkov okr. Ústí nad Orlicí

Nabízíme k prodeji rodinný dům po rekonstrukci o velikosti 4+kk o zastavěné ploše 75m2, který se nachází v Krasíkově okres Ústí nad Orlicí. Dispozice: I. NP.: zádveří, kuchyň, obývací pokoj, prostorná koupelna společně s WC, technická místnost. II. NP.: 2x pokoj, 1x místnost pro šatnu. Kuchyňská linka zůstává včetně sporáku a lednice. Elektrika je v celém domě v mědi, topení v mědi, ½ v 1. NP. podlahové topení zbytek radiátory Korado, kotel Dakon na tuhá paliva /3.třída/, revize komína a kotle, teplá voda bojlerem 220 litrů s výměníkem, /8-mi hodin levný tarif/ rozvody vody a kanalizace jsou vyvedeny do 2. NP. Nová střešní krytina kanadský šindel, nové okapy a svody, ¼ domu zateplena, plot betonové tvarovky, příprava elektrického kabelu na pojezdovou bránu. Okna jsou nová plastová. K domu náleží zahrada o velikosti 455m2, která je přístupná ze zadní části. Sklep cca 15m2. Sítě: plyn v silnici před domem, dům je napojen na splaškovou a dešťovou kanalizaci, nová kanalizační, vodovodní a elektrická přípojka-možnost elektro-kotle. Dům se nachází v místě dobré dostupnosti nádraží 150m, a zastávky autobusu 75m do okolních obcí Lanškroun 11km, Moravská Třebová 12km, Zábřeh 17km, Základní škola do 9. třídy se školkou v Tatenicích a Třebařově, obchod. Dům je volný za 30 dní po podpisu kupní smlouvy. Cena je včetně provize a služeb. Daň z nabytí nemovitých věcí platí kupující. Energetický průkaz není vyhotoven. Energetická třída: G

DB 2+1, 53,4m2, nová okna, Česká Třebová – Nové náměstí, Energetická třída: G

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 o podlahové ploše 53,4m2, který se nachází ve 4. patře 4-patrového cihlového bytového domu v České Třebové – Nové náměstí. V bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku. Okna jsou nová plastová, střecha je 3 roky po rekonstrukci, nové stoupačky, měsíční předpis plateb je 3900,- Kč/měsíc + elektrika a plyn /pouze vaření/. V pokojích jsou parkety. Byt je orientovaný na V-J-Z. Kabelová televize, internet: ano. K bytu náleží 1 sklep o velikosti 2m2. V blízkosti je mateřská školka, ZŠ, nádraží ČD. Byt je volný v únoru 2019 nebo dohodou po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: G.

OV 1+kk/lodžie, 19,9m2, vlastní kotelna, nový výtah, okna, Česká Třebová – Skalka

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+kk s lodžií v mezipatře, podlahové ploše 19,9m2 včetně sklepa + lodžie 5m2, který se nachází v 1.patře 5-patrového bytového domu s plynovou kotelnou pro byty 1+kk v České Třebové na Skalce. Byt je ve velice udržovaném stavu, zůstává kuchyňská linka na míru včetně varné desky Fagor, trouby Ariston. Ostatní nábytek dle fotografií může zůstat a je součástí kupní ceny nebo může být vystěhován. Výtah je nový, okno je plastové včetně žaluzií a garnyží, lodžiové okno se bude vyměňovat-kompletně uhrazeno stávajícím majitelem. Měsíční předpis plateb je 800,- Kč/měsíc + elektrika. Na radiátoru je odpočtové měřidlo termostatické hlavice. Sklep 1x. Kabelová televize, internet: Ano. Byt má výhodnou dostupnost obchodů, nádraží, škola, školka zastávky autobusu. Byt je k dispozici za 7 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G.

DB 3+1/Lodžie, 92,62m2, lze do OV, nová okna, výhledy, Česká Třebová – Lhotka Energetická třída: G

Nabízíme k prodeji prostorný družstevní byt o velikosti 3+1/Lodžie o celkové podlahové ploše 92,62m2, který se nachází ve 3. patře 7-patrového bytového domu v České Třebové – na Lhotce. Byt lze převést do osobního vlastnictví a ručit s ním pro hypotéku. Byt je v původním udržovaném stavu, zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, v koupelně je nový sprchový kout, celý byt je vystěrkován. Okna jsou nová plastová včetně žaluzií, měsíční předpis plateb je 2977,-Kč/měsíc + elektrika a plyn. Výtah je nový bezbariérový. K bytu náleží 1x prostorný sklep. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. Kabelová televize, internet: ano. V blízkosti je konzum, ZŠ, zastávka autobusu. Byt je volný za 14 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: G.

DB 2+1, 55m2, nová okna, Česká Třebová – ul. Tykačova, Energetická třída: G

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 o podlahové ploše 55m2, který se nachází v 1. patře 3-patrového zatepleného cihlového bytového domu v České Třebové – ul. Tykačova. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci, celá rekonstrukce byla uhrazena z fondů oprav, nesplácí se žádný úvěr. Byt je v původním udržovaném stavu v bytě zůstává kuchyňská linka včetně sporáku. Okna jsou nová plastová včetně žaluzií, měsíční předpis plateb je 2 695,-Kč/měsíc + elektrika a plyn. K bytu náleží sklep. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. Kabelová televize, internet: ano. V blízkosti je mateřská školka, ZŠ, obchod. Byt je volný za 7 dní po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: G.

OV 1+1, 38m2, vlastní topení, okna, Česká Třebová – ul. Dr. E. Beneše, Energetická třída: G

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 o podlahové ploše 38m2, který se nachází v 2. NP cihlového domu v České Třebové – ulice Dr. E. Beneše. Byt je po kompletní rekonstrukci, v bytě zůstává: kuchyňská linka včetně trouby Indesit, varné desky Indesit, lednice, pračky v koupelně, 4 skříň, jídelní stůl. Okna jsou plastová, topení v mědi: vlastní elektro-kotel Protherm, radiátory Korado, teplá voda bojlerem, elektroinstalace v mědi, nízké náklady na bydlení. Kabelová televize, internet: ano. Velice dobrá dostupnost obchodů-Tesco, Lidl Kaufland, ZŠ, bazén, dětské hřiště. Byt je možné koupit se stávajícím nájemníkem nebo je volný dohodou po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G

Novostavba RD 4+kk/garáž, balkon, 103m2, zahrada 1777m2, Dlouhá Třebová - ul. Ústecká č.p.386

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu kolaudovanou v roce 2010, o velikosti 4+kk s garáží a zastavěné ploše 103m2, který se nachází v Dlouhé Třebové - ul. Ústecká č.p. 386. Dispozice: I. NP.: zádveří, kuchyň, obývací pokoj, jídelní kout, WC, garáž, v obývacím pokoji je možnost připojení krbových kamen a napojení na topnou soustavu II. NP.: 3x pokoj, koupelna s WC /vana, sprchový kout/, balkon , šatna. III. NP: Půdní úložný prostor. Kuchyňská linka zůstává včetně varné desky, trouby, myčky, lednice, mikrovlnné trouby, v jídelně zůstává stůl, v zádveří zůstane kovový věšák, v ložnici zůstane kovový rám postele, venku míchačka.
Topení: plynový kombinovaný kotel Junkers radiátory Korado. Okna jsou plastová včetně žaluzií, střešní okna Velux, střešní krytina Bramac, okapy v mědi, svody v plastu, střešní izolace 39cm vata. Dům je vyzděný cihlami SP 44,9 na termo-maltu, zatepleno 5cm polystyren ze severní strany 7cm. Brána a garážová vrata na dálkové ovadání. Parcela je kompletně oplocena všechny ploty patří k nemovitosti, vedle domu kotec. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci.
K domu náleží zahrada o velikosti 1777m2. Dům se nachází v místě velice dobré dostupnosti: mateřská školka, ZŠ do 5. stupně, pošta, zastávka ČAD, Konzum. Plavecký bazén, nemocnice, Tesco Lidl vše do cca 10 min autem. Dům je volný od května 2018 po podpisu kupní smlouvy. Cena je včetně provize a služeb. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

DB 1+1, 37,15m2, bytový dům po rekonstrukci, Ústí nad Orlicí – ul. Heranova

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1 o podlahové ploše 37,15m2, který se nachází v 6. patře 7-patrového zatepleného bytového domu v Ústí nad Orlicí – Heranova. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, ostatní vybavení kromě pračky může být dohodou ponecháno. Výtah je nový bezbariérový. Okna jsou plastová včetně žaluzií, nové stoupačky, měsíční předpis plateb je 3010,- Kč/měsíc + elektrika a plyn /pouze vaření/, při 2 osobách, při ročním vyúčtování vráceno 9537,- Kč. Chodby domu jsou nově vymalovány. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. K bytu náleží sklep a je možnost využívat lodžii v mezipatře. Kabelová televize, internet: ano. V blízkosti je mateřská školka, ZŠ, Nemocnice. Byt je volný dohodou nebo od září 2017 po podpisu dohody o převodu. Energetická třída: G.

DB 1+1, 39,29m2, bytový dům po rekonstrukci, nový výtah, Česká Třebová - ul. U Stadionu

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1, podlahové ploše 39,29m2, který se nachází v 5. patře 5-patrového zatepleného bytového domu v České Třebové ul. U Stadionu. Byt lze převést do osobního vlastnictví a ručit s ním pro hypotéku. Je v původním velice udržovaném stavu, zůstává kuchyňská linka, ostatní vybavení může být dohodou ponecháno nebo vystěhováno. Výtah je nový bezbariérový, okna jsou plastová včetně žaluzií. Měsíční předpis plateb je 1567,- Kč/měsíc + elektrika a plyn pouze vaření. Anuita je kompletně uhrazena, k doplacení je úvěr rekonstrukce zateplení ve výši 9 925,- Kč, který se splácí v měsíčním předpisu plateb. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. K bytu náleží sklep, možnost k využívání lodžie v mezipatře. Byt je k dispozici za 7 dní po podpisu dohody o převodu družstevního podílu. Energetická třída: G.

DB 1+1, 37m2, zatepleno, nový výtah, Ústí nad Orlicí - ul. Okružní

Nabízíme k prodeji bezbariérový družstevní byt o velikosti 1+1, podlahové ploše 37m2, který se nachází v 5.NP zatepleného bytového domu v Ústí nad Orlicí - ul. Okružní. Byt je po renovaci, veškeré vybavení: kuchyňská linka včetně pračky, lednice, varná deska, trouba, stůl, židle a postel je součástí prodeje. Výtah je nový bezbariérový, okna jsou plastová včetně žaluzií. Měsíční předpis plateb je 2416,- Kč/měsíc + elektrika /vráceno 7000,- Kč/rok při 2 osobách/. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. Sklep 1x. Kabelová televize, internet: Ano. Byt má výhodnou dostupnost, náměstí, nádraží, obchodů /Tesco, Lidl, škola, školka, bazén. Byt je k dispozici dohodou po podpisu dohody o převodu družstevního podílu. Energetická třída: G.

DB 1+kk/francouzské okno, 26m2, vlastní topení, Česká Třebová – Pod Březinou

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+kk s francouzským oknem o podlahové ploše 26m2 včetně sklepa, který se nachází v 1. patře 2-patrového cihlového bytového domu v České Třebové – ul. Pod Březinou. Ve zděném jádře zůstává kuchyňská linka včetně sklo-keramické varné desky, trouby, mikrovlnné trouby, lednice. Ostatní nábytek, televize, pračka, dle fotografií může zůstat a je součástí kupní ceny. Okno je plastové včetně žaluzií a garnyže, za domem je posezení a potůček dle fotografie. Bytový dům je bez úvěru, v roce 2018 se bude realizovat oprava střechy. Měsíční předpis plateb je 887,- Kč/měsíc + elektrika. Teplá voda je bojlerem. Sklep 1x. Internet 20Mb/s/ za 200,- Kč/měsíc. Byt má výhodnou dostupnost obchodů, Tesco, Lidl, kaufland, bazén, škola, školka, zastávky autobusů. Byt je k dispozici za 7 dní po podpisu Dohody o převodu. Energetická třída: G.

DB 1+1, 37,72m2, byt i dům po rekonstrukci, nový výtah, Ústí nad Orlicí - ul. Na Pláni 1342, Energetická třída: G

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+1, podlahové ploše 37,72m2, který se nachází v přízemí 7-patrového zatepleného bytového domu v Ústí nad Orlicí - ul. Na Pláni 1342. Byt je po kompletní rekonstrukci, ve vyzděném jádře zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů: varná deska Elektrolux, myčka Bosch, trouba Beko, mikrovlnná trouba, lednice nezůstává. Elektroinstalace je v celém bytě v mědi včetně revize. V pokoji zůstává zrcadlová vestavěná skříň. Výtah je nový bezbariérový, okna jsou plastová včetně žaluzií a sítí proti hmyzu. Měsíční předpis plateb je 3000,- Kč/měsíc + elektrika. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. Sklep 1x. Kabelová televize, internet: Ano. Byt má výhodnou dostupnost obchodů /Tesco, Lidl, škola, školka, bazén. Byt je k dispozici dohodou po podpisu dohody o převodu družstevního podílu. Energetická třída: G.